#1 2009-07-05 20:20:28

shadown

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-05
Posty: 30
Punktów :   

Zarób na Pacca!

Witajcie,

Piszę ten krótki tekst, bo chcę zapoznać Was z pewną stroną. Każdy może się na niej zarejestrować. Płaci ona dość dużo pieniędzy za wypełnianie ankiet. Jest to naprawdę proste i wystarczy znajomość podstaw angielskiego. Zbierasz pieniądze, a kiedy zbierzesz 75$, możesz wypłacić pieniądze na swoje konto na PayPalu.


Pieniądze dostajesz za:
- Rejestrację (6$ na początek za wypełnienie pierwszej ankiety)
- Wypełnianie ankiet (od 1 do 25$ za jedną, najczęściej 4$)
- Zapraszanie kolegów (Jeśli zarejestrują się na tej stronie z adresu przeznaczonego dla Ciebie, otrzymujesz 1,25$)

Dlaczego piszę ten tekst? Bo za każdego z Was, kto zarejestruje się na tej stronie, dostaję 1,25$. Nie brakuje mi wiele do 75$, więc proszę Was o rejestrację. Nie musisz koniecznie zajmować się tą stroną, wystarczy że szybko się zarejestrujesz (nie musisz podawać prawdziwych danych, zajmie Ci to góra 20 sekund) i bardzo mi pomożesz. Z góry dzięki!

Możesz zarejestrować się z tego linku:
www.pl


UWAGA! Prawdopodobnie jedyną przeszkodą dla Was w zbieraniu pieniędzy na tej stronie jest brak konta na PayPalu. Mam dobrą wiadomość - założenie tam konta jest bardzo proste. Teoretycznie musisz być pełnoletni, ale niższy wiek tak naprawdę w niczym nie przeszkadza.

Dzięki wszystkim!
Jeśli macie jakieś pytania, piszcie na PW.

P.S: Do Moderatorów: Jeśli nie można tutaj zamieszczać ref linków, to bardzo przepraszam. Nie mam innej możliwości zapłacenia za pacca, więc zamieszczanie takich tematów to najlepsza opcja, więc proszę o wyrozumiałość. Jeśli rzeczywiście jesteście wyczuleni na tym punkcie, usuńcie temat.

Offline

 
REKLAMA

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwstizmagisterka1.pun.pl www.warshinobi.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl www.cojclangnr.pun.pl www.extreme-bakugan.pun.pl